WIK- Розміщення реклами в кращих offline та online медіа

Доброго дня, наша компанія займається комплексним розміщенням реклами клієнтів в топових медіа. В рамках комплексного рекламного обслуговування «WIKmedia» здійснює для своїх клієнтів планування рекламних кампанії, формує та оптимізує бюджет, а також оперативно координує всі дії різноманітних підрядників в рамках рекламної кампанії. Грамотне планування медіа – вибір найбільш оптимальних засобів розміщення реклами для досягнення максимального ефекту для бізнесу клієнта – основа будь-якої рекламної кампанії, і це безумовно наша фішка.

Медіапланування включає в себе систему незалежної оцінки медіа каналів комунікації і технологію роботи з ними, для розподілу коштів рекламного бюджету. Мета медіапланування в тому, що рекламу повинні побачити якомога більше покупців з Вашої цільової аудиторії, при цьому витрати на рекламну кампанію повинні бути доцільними.

Процес медіапланування починається з чіткої постановки цілей і завдань. Якщо цілі та завдання кампанії ясні, ми підберемо оптимальні медія для досягнення впізнаваності бренду або цифр з продажів.

Медіапланування включає в себе: підбір оптимальних медіа носіїв з урахуванням бізнес аудиторії клієнта з наявних в нашому кейсі або медіаринку. Далі планування етапів рекламної кампанії в часі – розподіл бюджету по конкретним рекламним носіям.

 Ми гарантує грамотне медіапланування для проведення успішних рекламних кампаній.

Ми розміщуємо рекламу на телебаченні, радіо та в інтернеті з максимальним ефектом взаємодії з Вашими клієнтами за доступними цінами.

Наша мета на 2021 – стати першими в ніші медіа агенств по розміщенню реклами та збільшити портфель своїх клієнтів до 100 компаній.

Ми раціонально використовуємо бюджети надані клієнтами та розміщуємо рекламу якісно і в строк. Запрошуємо до плідної та корисної для вашого бізнесу співпраці.